APIE PROJEKTĄ

NAUJOSIOS SANTARIŠKĖS – tai išskirtinai erdvaus būsto mažaaukščiuose daugiabučiuose namuose statybos pavyzdys.

Šiuolaikiški, išmanūs, aplinką tausojantys sprendimai, nuotoliniu būdu valdomas oro kondicionierius, rekuperacinė sistema bei saulės fotovoltinės elektrinės užtikrina komfortišką bei gamtai draugišką būsto valdymą ir padeda pasiekti statinių A++ energinio naudingumo klasę.

Kruopščiai apgalvotas namų išsidėstymas, jų koreliacija su žaliosiomis erdvėmis, mažas kvartalo sklypų užstatymo intensyvumas bei tankis, erdvios laiptinės ir lengvai pasiekiami sandėliukai pirmajame namo aukšte, individualūs kiemeliai pirmųjų aukštų gyventojams, didelė parkavimo aikštelė, uždara teritorija, vaikų žaidimo aikštelių ir sporto aikštynų gausa, išmanieji valdymo bei atsinaujinantys energijos išteklių sprendimai – tai tik keletas esminių, tačiau ne visas sąrašas privalumų, kuriais galime pradžiuginti būsimuosius NAUJŲJŲ SANTARIŠKIŲ gyventojus.

NAUJŲJŲ SANTARIŠKIŲ 25-rių gyvenamųjų namų kvartalas statomas keturiais etapais.

I-ojo, II-ojo ir III etapo penkiolikoje namų jau įsikūrę gyventojai, šiuo metu parduodame butus keturiuose iš aštuonių IV-ojo etapo namų. Likusius keturis ketvirtojo etapo namus ketinama užbaigti 2023 m. IV ketv.

Kiekvienas NAUJŲJŲ SANTARIŠKIŲ kvartalo namas tik keturių aukštų, kiekviename name po 15 butų.

VIETA

NAUJOSIOS SANTARIŠKĖS yra prestižinėje Verkių seniūnijoje, šiaurinėje Santariškių mikrorajono pusėje tarp Santariškių gatvės ir Molėtų plento pradžios. 5,3 ha dydžio teritoriją užima nauja mažaaukščių daugiabučių gyvenamųjų namų gyvenvietė, tarpstanti gamtos apsuptyje, kiek atokiau nuo miesto šurmulio, bet ne per toli. Netoliese dunksančiame Vanaginės miške įsteigtas Vanaginės geomorfologinis draustinis, o į pietryčius nuo kvartalo – Verkių miškas. Šiaurės rytų pusėje – Gulbinų ežerai.

Iš kvartalo patogu pasiekti centrinę Vilniaus miesto dalį: iki Vilniaus m. savivaldybės Konstitucijos prospekte vos 10,5 km (apie 12 minučių automobiliu). Galima vykti ir viešuoju transportu: iš netoliese esančios Vanaginės žiedo stotelės kursuoja 26-ojo ir 87-ojo maršrutų autobusai.

Iki Artimiausio prekybos ir paslaugų centro Link Molėtų – vos 500 metrų. Netoliese prekybos centrai, Rimi, Norfa, Vynoteka ir kt. Tarp NAUJŲJŲ SANTARIŠKIŲ kvartalą iš rytinės pusės ribojančios Daujoto gatvės ir Molėtų plento planuojamas prekybos centras, kuriame gyventojai galės gauti bet kokias įprastines paslaugas ar įsigyti reikiamas prekes.

APLINKA, NAMAI, BUTAI

5,3 ha dydžio teritoriją užimantis aptvertas kvartalas suprojektuotas ,,alėjų principu”. Didžiulis dėmesys skirtas žaliųjų bei poilsio zonų oazėms: kvartale planuojama pasodinti virš 700 suaugusių medžių, o aplinkos infrastruktūra sukurta taip, kad būtų galima patekti į bet kurį kvartalo namą kaip atvykus automobiliu, taip ir atėjus pėsčiomis. Erdvioje automobilių parkavimo aikštelėje įrengėme stoginių, yra ir elektromobiliams įkrauti skirtų stotelių. Dalis kvartalui būtinosios elektros energijos bus sugeneruota iš atsinaujinančių energijos išteklių – ant namų stogų įrengtos fotovoltinės saulės elektrinės. Pastarųjų įrengimui pasitelkta viena patikimiausių šią paslaugą teikiančių įmonių rinkoje – IGNITIS.

Nedidelis, vos 19% siekiantis sklypų užstatymo tankis (leidžiamas iki 60%) bei vos 47% siekiantis užstatymo intensyvumas (leidžiamas iki 160%) žalumos gausioje aplinkoje, autentiškos skulptūros kvartalo žiedinio tipo sankryžose, gausi mažoji architektūra (aptverta teritorija, tamsiu paros metu apšviečiama stilingais LED žibintais, suoliukai, pasivaikščiojimui po kvartalą skirti trinkelėmis grįsti takeliai), vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, o galiausiai neišvengiamu bendruomenės traukos centru tapsianti bendro naudojimo pavėsinė prie fontano, greta didžiojo sporto (bei vaikų žaidimo) aikštyno, sukuria tarsi atskiro kurortinio miestelio atmosferą.

Mes stengiamės, jog NAUJŲJŲ SANTARIŠKIŲ gyventojams būtų gera ir smagu leisti laiką ne tik namuose, bet ir šalia jų, gamtos apsuptyje pažaisti vaikams ar pasportuoti, pabendrauti su kaimynais prie fontano ar tiesiog pasivaikščioti, pabūti su savimi harmoningoje aplinkoje, o gal pasitikti ar palydėti saulę.

Mūsų tinklapio skiltyje ,,Galerija” galite pamatyti NAUJŲJŲ SANTARIŠKIŲ kvartalo faktines nuotraukas, peržiūrėti video medžiagą, butų pilnos apdailos nuotraukas, kvartalo vizualizacijas, taip pat pasižvalgyti po kvartalą galite ir virtualiai, paspaudę šią nuorodą:
https://360.goterest.com/sphere/santariskes

NAUJŲJŲ SANTARIŠKIŲ kvartale suprojektuoti 25 keturių aukštų A++ energinio naudingumo klasės namai. Kiekviename name po 15 butų bei po 9 sandėliukus pirmajame namo aukšte; sklype Dangeručio g. 33, Vilniuje suprojektuoti du gyvenamieji namai po 8 butus. Projektuojant namus ypatingas dėmesys buvo skirtas patogaus naudojimosi užtikrinimui, todėl, iki smulkmenų apgalvojus sprendimus, pavyko suprojektuoti ir įrengti patogius laiptus, erdvias laiptinių aikšteles; įėjimas į sandėliukus pirmajame aukšte numatytas tiesiog iš namo laiptinės. Ypatingas dėmesys skirtas apdailos detalėms: namų fasadų apdaila - klinkerio plytelės, termo mediena bei grūdintas stiklas.

Prie kiekvieno buto esančios individualios energetinių resursų apskaitos uždengtos baldinių medžio plokščių apdaila, o laiptinių aikštelių bei pačių laiptų apdailai panaudota solidi granito apdaila. Siekiant užtikrinti akustinį komfortą, laiptinėse įrengtos akustinės lubos, o apšvietimui panaudoti modernūs ir ekonomiški LED šviestuvai ne tik pačiose laiptinėse, bet ir dekoratyviniam namų fasadų papuošimui.

NAUJOSIOSE SANTARIŠKĖSE parduodami butai

Kiekvienas butas turi erdvų (8 - 10 m² dydžio ir 170 – 180 cm pločio) balkoną su įrengtomis termo medienos grindimis, aliuminio bei grūdinto stiklo turėklų konstrukcija, o pirmųjų aukštų butai – tokio pat dydžio terasas su priskirtu ir tvorele atribotu individualiu kiemeliu (kiemelio dydis – nuo 20 iki 200 m²). Butus nuo laiptinės riboja šarvo durys, lubų aukštis – apie 280 cm, visose sienose tarp butų, butų ir laiptinių bei perdangose tarp aukštų įrengta akmens vatos šilumos ir garso izoliacija, butuose visi langai ,,vitrininiai” (kone per visą sienos aukštį), kiekviename iš butų langai orientuoti į dvi, o butai namuose sklype Dangeručio g. 33 – net į tris pasaulio šalių puses.

Kiekviename bute įrengtas ir prijungtas rekuperatorius. NAUJŲJŲ SANTARIŠKIŲ kvartalo vystytojas kiekviename bute įrengė po išmanųjį (nuotoliniu būdu valdomą), naujos kartos japonų firmos MITSUBISHI kondicionierių, užtikrinsiantį gaivią vėsą karštos vasaros metu. Nors A++ energinio naudingumo namuose ,,šildymo sezonas” itin trumpas, esant reikalui, norimą temperatūrą ir žiemos metu galėsite butuose pasiekti naudodamiesi išmaniaisiais sprendimais – valdydami šilumos įrenginius nuotoliniu būdu.

Tinklapyje pateikiamas butų vidinis išplanavimas rekomendacinio pobūdžio, tačiau, esant reikalui, gali būti lengvai keičiamas pagal gyventojų poreikius (nėra jokių nešančių sienų buto zonoje).

Norintiems pasižvalgyti po mūsų rekomenduojamo vidinio išplanavimo butus, siūlome virtualų turą (po kiekvieną skirtingo dydžio butą, - nuorodos žemiau), o ketinantiems pamatyti tai gyvai – siūlome atvykti iš anksto suderintu laiku į NAUJĄSIAS SANTARIŠKES.

Lankantis virtualiojoje butų apžiūroje, galite pasivaikščioti ne tik po patį butą, bet ir pasižvalgyti pro langus, o spustelėję ant tam skirtų ikonėlių – pamatyti vizualiai skirtingus apdailos medžiagų, baldų, spalvinių bei kitų pilnos apdailos sprendimų variantus.

http://3darchitects.lt/santariskes/butas1/
http://3darchitects.lt/santariskes/butas2/
http://3darchitects.lt/santariskes/butas3/
http://3darchitects.lt/santariskes/butas4/

NAUJOSIOSE SANTARIŠKĖSE galite įsigyti butą ir su pilna apdaila.

SUSISIEKITE SU MUMIS:

Vardas 
El. p. 
Tel. nr. 
Žinutė 
Privatumo politika   Sutinku su Privatumo politika  
Prašome įrašyti 
 Prašome įrašyti nuotraukoje esantį tekstą
    

Svetainėje naudojami slapukai (Cookies). Naršydami jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika